1969 yılından bu yana faaliyet gösteren ŞEN BEBE TEKSTİL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ., uzmanı olduğu okul kıyafetlerin de tasarım ve üretimini gerçekleştirdiği, dayanıklı, rahat ve kullanışlı, ŞEN BEBE markası ile tanıdığınız ve tercih ettiğiniz, gösterdiğiniz ilgi ile “Türkiyenin okul kıyafetleri markası” sloganını hakkını vererek kullanmasına, kullandığı sloganın hakkını her an verebilmek için özveri ve şevkle çalışan, sürekli araştıran ve geliştiren, hep daha iyisini, daha güzelini, daha rahat ve kullanışlısını üretmek üzere çalışmakta, 44. yılında büyüyerek faaliyetlerine devam etmektedir.


ŞEN BEBE, ürünlerinde dikkat ettiği, konfor, uyum, kalite, tasarımdaki ayrıcalıklar, kullanışlılık ve rahatlığı ile seçkin pek çok okul tarafından tercih edilir bir marka haline gelmiştir. Ürünlerinde okulların prensiplerini, okulun prestijini en iyi yansıtacak ürünleri sunarken, öğrencilerin de rahatlığı, kıyafetinin şıklığından aldığı özgüven ile kendisinden emin daha başarılı bireyler olacaklarını düşünerek ürünler tasarlamaktadır.


ŞEN BEBE, çocukların sağlığına zarar vermeyecek antibakteriyel, temizleme ve kullanım kolaylıkları sağlayan kumaşları seçerek, üretimlerinde en yüksek teknolojileri kullanarak standart üretim kalitesi ile ürünlerine ayrıca değer katmaktadır.


ŞEN BEBE, ülke genelinde pek çok bayisi, satış noktaları ile hizmet verdiği gibi, ülke genelinden gelen bayilik ve satış noktası taleplerini marka değer ve ahlakına, ticari prensiplerine uyumunu göz önünde bulundurarak değerlendirir ve seçtiği en uygun partner ile yaygınlığını hızla arttırarak hizmetlerini genişletmektedir.


ŞEN BEBE’nin bakış açısı ve felsefesi şöyledir;
Güzel giyinen öğrenciler, kendinden emin başarılı öğrenciler.
Başarılı öğrenciler aydınlık nesiller güzel gelecekler demektir.


44 yıldır ŞEN BEBE’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Saygılarımızla;
ŞEN BEBE TEKSTİL